Sprzedane

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Marconich

 • Powierzchnia 350
 • Typ Obiekt
 • Piętro -1
 • Pomieszczenia 18
 • Rok budowy 2001
 • Komercja Na sprzedaż

2 800 000 PLN

7 995 PLN / m²

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Marconich

lokal na działalność medyczną

Lokal przystosowany do usług medycznych na Starym Wilanowie

Lokal znajduje się od strony chodnika i ulicy. Ma duże witryny i podjazd dla niepełnosprawnych. Lokal ma powierzchnię 350 m2 i jest dwupoziomowy, przy czym kondygnacja parterowa to 238,50 m2 a kondygnacja -1 to 111,70 m2. Poziom -1 jest zaaranżowany na zaplecze kliniki stomatologicznej. Lokal można poddać dowolnej aranżacji gdyż pomieszczenia wydzielone są ściankami działowymi. Lokal jest wyposażony m.in. w instalacje wentylacji, klimatyzacji i alarm.

UKŁAD POMIESZCZEŃ

PARTER:
Na parterze znajduje się 8 gabinetów, pomieszczenie Rtg, biuro, poczekalnia i toaleta. 5 gabinetów jest przechodnich.

POZIOM -1
Na niższej kondygnacji znajduje się pomieszczenie sterylizacji, pomieszczenie socjalne, magazyn, pomieszczenie biurowe, serwerownia i toaleta.

Pomieszczenia mają 4 metry przy czym  wysokość do sufitu podwieszanego to 3 metry.

INFORMACJE DODATKOWE

W ofercie sprzedaży są 4 miejsca postojowe tuż przy samych drzwiach wejściowych.

LOKALIZACJA

W otoczeniu znajduje się niska zabudowa wielorodzinna a okolica jest cicha. W pobliżu znajduje się inna renomowana klinika i hotel, który stanowi atut dla osób z poza Warszawy.

Zapraszamy na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Parking: 4
 • Adaptowane: Tak
 • Stan: dobry
Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.
Inwestycja: Yacht Park

Yacht Park

Inwestycja: Prestiżowy kompleks apartamentów został zaprojektowany tak, by zapewnić komfort swoim mieszkańcom. Jakość i niezwykła precyzja jego wykonania, widoczne będą w każdym calu. Yacht Park oferuje 135 wyjątkowych apartamentów położonych w sześciu 5-kondygnacyjnych budynkach, które zajmą obszar ponad 6 tyś mkw. W ramach inwestycji powstanie nowoczesna marina dla 120 jednostek.…

Nr oferty: 340424

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.