Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

 • Komercja Na sprzedaż

6 000 000 EUR

Lisboa, Misericórdia, Misericórdia

Building Lisboa Misericórdia

Siedmiokondygnacyjny budynek biurowy, 1 379 m2 (powierzchnia brutto), obok Cais do Sodré, w Lizbonie. Budynek przebudowany w latach 80-tych, o konstrukcji betonowej, w dobrym stanie, z windą. Budynek we własności poziomej z dwiema powierzchniami handlowymi na parterze, z których jedna została przekształcona w recepcję, jedno biuro na piętrze, ze sklepem i pięcioma piętrami biur obecnie wynajmowanymi z niedawnymi czynszami i krótkoterminowymi umowami najmu. Możliwość inwestycji z dochodem w obszarze nadrzecznym z dużym popytem na powierzchnie handlowe i usługi. 2 minuty spacerem od stacji metra Cais do Sodré, Chiado, Mercado daRibeira i obszaru nadrzecznego, 5 minut od linii kolejowej z Lizbony do Cascais. 10 minut jazdy samochodem od szpitala CUF, Lycée Français Charles Lepierre i 20 minut od lotniska Humberto Delgado w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 71415

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.