Lisboa, Santa Maria Maior, Santa maria maior

 • Powierzchnia 644
 • Komercja Na sprzedaż

3 200 000 EUR

4 969 EUR / m²

Lisboa, Santa Maria Maior, Santa maria maior

Building Lisboa Santa maria maior

Zestaw dwóch budynków, zarówno w pełnej własności, o powierzchni budowlanej brutto 644 mkw, położony w Mouraria, w Lizbonie. Budynek 1: numer 24 do 28, o powierzchni zabudowy brutto 215 m2, posadowiony na działce o powierzchni 85 m2, powierzchnia zabudowy 63 m2, budynek starego typu, w dobrym stanie. Składa się z czterech pięter z czterema mieszkaniami i sklepem na parterze. Patio 23 mkw z tyłu. Sklep i jedno mieszkanie z umowami najmu na czas nieokreślony, a trzy mieszkania z umowami najmu w ramach nowego miejskiego systemu najmu (NRAU). Budynek 2: numery od 30 do 34, o powierzchni zabudowy brutto 429 m2, posadowiony na działce o powierzchni 249 m2, 143 m2 powierzchni użytkowej, budynek o starym wystroju, w dobrym stanie. Składa się z trzech pięter z dwunastoma mieszkaniami i sklepem na parterze. Patio 106 mkw z tyłu z potencjałem do budowy budynku gospodarczego. Sklep i cztery apartamenty z umowami najmu na czas nieokreślony oraz osiem apartamentów z umowami najmu w ramach nowego systemu najmu miejskiego (NRAU).Jerzego, w odległości 5 minut spacerem od Rossio, Restauradores, Praça da Figueira, Largo Martim Moniz, Chiado i Praça do Comércio, w dzielnicy tętniącej życiem pod względem handlowym, turystycznym i kulturalnym, znanej z restauracji i lokali serwujących fado, ulubionego miejsca portugalskich i zagranicznych turystów. Obszar bardzo dobrze obsługiwany przez transport publiczny, 8 minut jazdy od stacji kolejowej Santa Apolónia i 18 minut od lotniska w Lizbonie.

Nr oferty: 62889

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.