Real Estate Advisor | Marbella

Agnes Marciniak-Kostrzewa

Agnes Marciniak-Kostrzewa już od 27 lat mieszka w Marbelli i jak twierdzi, po prostu “zakochała” się w tym miejscu. Od 2006 roku prowadzi własną firmę znajdując swoim klientom wymarzone nieruchomości. Uwielbia swoją pracę – każdy klient, każdy dom czy apartament to osobna historia, w tej pracy nie ma szablonów i to czyni ją tak ciekawą.

Priorytetem zawsze jest znalezienie jak najlepszej oferty dla klienta, zgodnej z jego preferencjami. W swojej firmie stworzyła dział ” po sprzedaży” tak, aby klient otrzymał pełen serwis, czy zarządzanie wynajmem również po transakcji.

Pasją Agnes jest golf, a Costa del Sol nazywane również Costa del Golf to raj dla wielbicieli tej dyscypliny sportu.

zobacz wywiad z Agnes nt. nieruchomości w Marbelli

Oferty zagraniczne

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.