Real Estate Advisor

Anna Sampławska

Doświadczenie

Osobowość, charyzma, otwartość na ludzi i wrażliwość na piękno – to cechy, dzięki którym Ania z powodzeniem radzi sobie od wielu lat w branży nieruchomości premium. Z wykształcenia jest psychologiem, z pasji miłośniczką przyrody i wszystkiego co piękne.

 

Kwalifikacje

Jest absolwentką wydziału psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS oraz szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra. Przez kilka lat pracowała jako psycholog, aby następnie zająć się swoją drugą pasją – biznesem.

Od 6 lat pracuje jako broker nieruchomości.

Zainteresowania

Ania jest miłośniczką podróży (również rowerowych), przyrody, muzyki i książek.

Uwielbia ludzi i swoją pracę!

Mama bliźniąt, żona, pasjonatka życia.

 

Oferty

Offmarket

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.