Marynin, Grodzisk Mazowiecki, Siedliskowa

 • Powierzchnia 210 - 210
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia IV/2021
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 590 000 - 2 590 000 PLN

12 334 - 12 334 PLN / m²

Marynin, Grodzisk Mazowiecki, Siedliskowa

Między Lasem A Ciszą , Marynin

UNIKATOWE, NOWOCZESNE, OSIEDLE ENERGOOSZCZĘDNE

UKRYTE W LESIE SOSNOWYM

Połączenie komfortu, funkcjonalności i niespotykanej przestrzeni
Kameralne osiedle, 8 domów jednorodzinnych
z rozbudowanym systemem energooszczędnym.
Komfort życia miejskiego z jednoczesnym odizolowaniem od uciążliwości i zgiełku. W Maryninie, w środku lasu, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości całej infrastruktury Grodziska Mazowieckiego.
Dojazd do centrum Warszawy samochodem trasą S8 trwa zaledwie 20-30 minut. Możliwy jest też dojazd kolejką WKD lub pociągami podmiejskimi. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, kluby sportowe itp.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 17965

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
962623 Dom 6 210 m² 2 590 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.