Real Estate Advisor

Ewelina Mika

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. jako dziennikarz w Tvn24, Weddingplanner i Brand manager, jednak przez większą część życia związana była z branżą Fashion. Praca z artystami, podróże i obcowanie z ludźmi, dawało jej możliwość uczestnictwa w tworzeniu czegoś unikatowego i kreatywnego. Estetka, która uwielbia piękne wnętrza i najwyższej jakości materiały oraz entuzjastka nietuzinkowego designu.

Kwalifikacje

Absolwentka Wyższej Szkoły Handlowej na kierunkach Zarządzanie strategiczne oraz Marketing. Od wielu lat interesuje się tematem dóbr luksusowych i zachowaniem Konsumentów w tym obszarze. Obecnie w Zespole Najmu Partners International stawia na poszerzanie kompetencji doradczych o rynek mieszkaniowy premium. Jest ambitną optymistką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Biegle włada językiem angielskim.

Zainteresowania

Miłośniczka podróży, do tej pory odwiedziła 44 kraje – w szczególności zafascynowana Japonią, jej kulturą i stylem życia. Na co dzień lubi spędzać czas aktywnie, z najbliższymi, a w głównym kręgu jej zainteresowań znajdują się moda, sztuka i design.

W sprawie wynajmu mieszkania współpracowałem z Panią Eweliną Mika. Warto podkreślić słowo WSPÓLPRACOWAŁEM, bo nasze kontakty to nie były kontakty Firma - Klient a kontakty między partnerami mające na celu wykonanie zadania. Pani Ewelina wykazała pełne zaangażowanie i determinację w działaniu na rzecz klienta i mimo wielu problemów potrafiła wykonać zadanie wykazując się profesjonalizmem, pomocą i zrozumieniem dla Najemcy jak i dla Wynajmującego. Jestem w pełni zadowolony i serdecznie polecam Panią Ewelinę :-)
Lesław M.
Dzięki pośrednictwu Pani Eweliny mieszkanie zostało wynajęte w komfortowy sposób. Cała obsługa niezwykle miła i profesjonalna. Bardzo dziekuję!
Jole Fiko
Moje doświadczenie z wynajmem u Eweliny było idealne. Dosłownie nie ma jednej rzeczy, którą można by poprawić - nienaganna praca. Udało nam się wynająć 3 mieszkania w ciągu kilku dni, wszystkie w środku kryzysu uchodźczego. Otrzymaliśmy pomoc nie tylko przy prezentacji i podpisaniu umowy. Wszystkie moje oczekiwania zostały przekroczone. Gorąco polecam Partners International zarówno klientom prywatnym, jak i biznesowym, zdziwisz się, jak dobrzy są ci faceci.
Daniil Neverodskyi
Mam zupełnie nowe i niesamowite doświadczenie w znalezieniu mieszkania! A wszystko dzięki Ewelinie! Jestem wdzięczna za jej profesjonalizm, prawdziwe zaangażowanie i dbałość o wszystkie życzenia klienta! Ewelina stwarza pełne poczucie, że jesteś dla niej jedynym i najważniejszym klientem! w dwa dni znaleźliśmy 5 świetnych opcji i następnego dnia udało nam się podpisać umowę. Dla mnie to nowe i bardzo przyjemne doświadczenie! Wielkie dzięki!
Olena Naumova
Wielkie dzięki Ewelinie Mika wykonała bardzo efektowną pracę przy wyszukiwaniu mieszkań i wynajmie mieszkania, od samego początku poszukiwania mieszkań, aż do zakończenia podpisywania umowy. Osobiście polecam zapytać ją, czy potrzebujesz w krótkim czasie znaleźć mieszkania do wynajęcia w Warszawie :) Proces przebiegał sprawnie, była w kontakcie w każdej chwili, nawet w weekendy. Nie mam żadnych problemów z kwestiami związanymi z mieszkaniami i samym procesem - wszystko załatwiła Ewelina, właśnie podpisałam dokumenty i odzyskałam klucze :) Nawet dostawa i płatność za meble z IKEA, drobne poprawki w mieszkaniach po podpisaniu kontrakt, taki jak montaż zasłon przez zewnętrznych wykonawców, był realizowany przez nią. p.s. Wystarczyło 30 minut od otrzymania wiadomości od Eweliny z mieszkaniem, aby zobaczyć mieszkanie, a 2 godziny później właściciel zdecydował się nam wynająć
Dmitry K.
Właśnie przeprowadziliśmy się do Warszawy i szukaliśmy wynajętego mieszkania. Odwiedziliśmy to mieszkanie w Cybernetyki i poznaliśmy Ewelinę. Nasze doświadczenie w wynajmie było dobre, a Ewelina cały czas była pomocna. Wystarczy jeden telefon lub wiadomość, abyśmy mogli załatwić sprawę. Ewelina zapewniła, że ​​wszystko jest naprawione/gotowe i pomogła przez cały proces. Dziękuję i polecam Partners International.
Srikumar Devulapelli

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.