Art Director / Real Estate Advisor

Marcello Sora

Doświadczenie

Urodzony i wychowany w Sztokholmie, mieszkał w NYC, wielbiciel Toskanii. Obywatel świata, ze wskazaniem na Europę. Ma szczególną wadę wzroku – dostrzega wyłącznie piękno, w przeciwnym razie je kreuje – z powodzeniem odrestaurował blisko dziesięć mieszkań w starych kamienicach, robiąc z nich prawdziwe perły na rynku nieruchomości. Nie ma dla Niego rzeczy niemożliwych – są jedynie wyzwania.

Kwalifikacje

Absolwent wydziału sztuk artystycznych na Stokholms Universitet. Marcello hobbistycznie zajmuje się remontami nieruchomości, dlatego korzystając ze swojej praktycznej wiedzy, może doradzić, gdy konieczne jest odświeżenie, jak i generalny remont…

Zainteresowania

Hedonista, esteta, smakosz. Wielbiciel dobrego jedzenia, pięknych aut i dobrego kina. Jego marzeniem jest posiadanie domu w Toskanii, do czego sukcesywnie dąży. Wielbiciel klasyki, nowoczesnego designu i wnętrz vintage.

Współpraca z Partners International to przede wszystkim profesjonalna obsługa, ale jednocześnie wielka przyjemność w kontaktach z ludźmi reprezentującymi te agencję. Marcello Sora, który poszukiwał i sprzedawał dla mnie nieruchomości to człowiek z pasją i oddaniem dla swojej pracy, wykazał się rzetelnością i skutecznością w swoim działaniu”. Serdecznie polecam
Aleksander Przetakiewicz

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.