Warszawa, Mokotów, Królikarnia

 • Powierzchnia 100
 • Typ Biuro
 • Piętro 1 / 1
 • Pomieszczenia 3
 • Rok budowy 2018
 • Komercja Na sprzedaż

3 000 000 PLN

30 000 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Królikarnia

LUKSUSOWE BIURO - ŚWIETNA LOKALIZACJA

BIURO ZLOKALIZOWANE W EKSKLUZYWNEJ INWESTYCJI NA PRYWATNEJ WYSPIE 

Zabytkowy fort na Mokotowie | Ekskluzywne | Pod działalność reprezentacyjną jak i biurową 

Idealna przestrzeń biurowa pod działalność tak reprezentacyjną, jak i biurową. Lokal, który fantastycznie sprawdzi się jako showroom, miejsce spotkań biznesowych, a przede wszystkim miejsce w otoczeniu zieleni w doskonałej lokalizacji, idealne twórczo do pracy.

*****

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Biuro wykończone przy użyciu najlepszych materiałów. Architekt projektujący to wnętrze miał nadać mu indywidualny, luksusowy charakter – bez kompromisów.
Biuro składa się z głównego pomieszczenia/ recepcji z łazienką, pomieszczenia biurowego z małą częścią kuchenną oraz głównego biura z łazienką.
Z każdego z pomieszczeń wyjście na fenomenalny taras – o powierzchni ponad 60 m2.
Lokal gotowy pod działalność biurową funkcjonalnie jak i pod względem wyposażenia.
Możliwość pozostawienia wszystkich mebli biurowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:

* Recepcja (33,65 m2) z łazienką (5,68 m2),
* pokój biurowy z aneksem kuchennym (24,83 m2),
* biuro/ pomieszczenie główne (31,48 m2) z łazienką (3,86),
* taras – 66,90 m2.

 

LOKALIZACJA:

Mokotów, wśród zieleni, z widokiem na wodę.. Twoi pracownicy docenią zapewne komfort pracy jaki znajdą w tym miejscu jednocześnie ciesząc się świetną lokalizacją z dogodnym dojazdem.
Miejsce prestiżowe, kameralne, pod działalność która wymaga odpowiedniego charakteru.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Podana cena lokalu jest ceną NETTO. Do ceny należy doliczyć należny VAT w wysokości 23%.
* Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Może
 • Stan: idealny
Lokalizacja

Pod Skocznią

Osiedle zaplanowane jako miasto-ogród. Autorem koncepcji urbanistycznej był Krzysztof Domaradzki. obszar ten cieszy się sporym zainteresowaniem klientów, ze względu na nowatorskie podejście do symbiozy natury i przestrzeni miejskiej. Koncept przewidywał zachowanie przynajmniej 60% powierzchni biologiczno-czynnej. Budynki mają maksymalnie 11 metrów wysokości, co stanowi dwa lub trzy piętra. Pod Skocznią to oaza kameralności i luksusu na tle przyrody. Lokalizacja będąca połączeniem dobrze skomunikowanej przestrzeni w zielonej okolicy Mokotowa, wśród prywatnych rezydencji i ambasad, z bliskością̨ centrów handlowych,
Inwestycja: Fort Cze

Fort Cze

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA PRYWATNEJ, ZIELONEJ WYSPIE NA MOKOTOWIE – UNIKATOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY „Fort CZE” to prekursorska odsłona inwestycji, będącej połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstaje przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego, wzniesionego w latach osiemdziesiątych XIX w. Fort Piłsudskiego to…

Nr oferty: 981552

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.