Mokotów, Mokotów Dolny, Fort Piłsudskiego

 • Powierzchnia 100
 • Typ Biuro
 • Piętro 1 / 1
 • Pomieszczenia 3
 • Rok budowy 2018
 • Komercja Na sprzedaż

2 985 000 PLN

30 000 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Dolny, Fort Piłsudskiego

LUKSUSOWE BIURO NA WYSPIE - ŚWIETNA LOKALIZACJA

BIURO ZLOKALIZOWANE W EKSKLUZYWNEJ INWESTYCJI NA PRYWATNEJ WYSPIE – ZABYTKOWY „FORT CZE”- WNĘTRZE LUKSUSOWE

Idealna przestrzeń biurowa pod działalność tak reprezentacyjną, jak i biurową. Lokal, który fantastycznie sprawdzi się jako showroom, miejsce spotkań biznesowych, a przede wszystkim miejsce w otoczeniu zieleni w doskonałej lokalizacji, idealne twórczo do pracy.

KILKA SŁÓW O WNĘTRZU
Biuro wykończone przy użyciu najlepszych materiałów. Architekt projektujący to wnętrze miał nadać mu indywidualny, luksusowy charakter – bez kompromisów.
Biuro składa się z głównego pomieszczenia/ recepcji z łazienką, pomieszczenia biurowego z małą częścią kuchenną oraz głównego biura z łazienką.
Z każdego z pomieszczeń wyjście na fenomenalny taras – o powierzchni ponad 60 m2.
Lokal gotowy pod działalność biurową funkcjonalnie jak i pod względem wyposażenia.
Możliwość pozostawienia wszystkich mebli biurowych.

UKŁAD POMIESZCZEŃ:
recepcja (33,65 m2) z łazienką (5,68 m2)
pokój biurowy z aneksem kuchennym (24,83 m2)
biuro/ pomieszczenie główne (31,48 m2) z łazienką (3,86)
taras – 66,90 m2

 

LOKALIZACJA
„Fort Cze” to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy dla firm, które wysoko cenią komfort pracy, bezpieczeństwo i wygodę, a przede wszystkim prestiż i ekskluzywność.

Twoi pracownicy docenią zapewne komfort pracy jaki znajdą w tym miejscu jednocześnie ciesząc się świetną lokalizacją z dogodnym dojazdem.
Miejsce prestiżowe, kameralne, pod działalność która wymaga odpowiedniego charakteru.

INFORMACJE DODATKOWE
Podana cena lokalu jest NETTO. Do ceny należy doliczyć należny VAT w wysokości 23%
Do lokalu przynależy miejsce parkingowe w garażu.

SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ LOKALU.

Dodatkowe dane
 • Umeblowanie: Może
 • Stan: idealny
Lokalizacja

Dolny Mokotów

Dolny Mokotów leży poniżej skarpy, w otulinie Wisły, często nazywany jest Koroną Skarpy. Początkowo były to tereny folwarczne, dopóki Król Stanisław August Poniatowski nie założył tu zespołu pałacowo-ogrodowego, tworząc tu przepiękne zielone parki i pałace skąpane w zieleni ogrodów. Kontynuowano budowanie domów robotniczych i luksusowych willi, np. wzdłuż ulicy Belwederskiej. Centrum Dolnego Mokotowa wyznacza Park Królewski – Łazienki, który zachwyca o każdej porze roku. Obecnie Dolny Mokotów to przede wszystkim zabudowa lat 50., która charakteryzuje się niskimi kamieniczkami ze spadzistymi dachami. Pomiędzy budynkami usytuowane są zielone skwerki i parki.
Inwestycja: Fort Cze

Fort Cze

LUKSUSOWE APARTAMENTY NA PRYWATNEJ, ZIELONEJ WYSPIE NA MOKOTOWIE – UNIKATOWE MIEJSCE NA MAPIE WARSZAWY „Fort CZE” to prekursorska odsłona inwestycji, będącej połączeniem prestiżu z duchem historii. Obiekt powstaje przy ulicy Ludwika Idzikowskiego na bazie zrewitalizowanego Fortu CZE Czerniaków im. Legionów Piłsudskiego, wzniesionego w latach osiemdziesiątych XIX w. Lokalizacja Fort Cze…

Nr oferty: 981552

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.