Tupadły, Władysławowo, Zagonowa

 • Powierzchnia 56 - 61
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

670 000 - 670 000 PLN

11 943 - 11 073 PLN / m²

Tupadły, Władysławowo, Zagonowa

MAREA SEA HOUSE

LOKALIZACJA:
Marea Sea House to ekskluzywna inwestycja deweloperska położona jedynie 1000 metrów od morza, przy ul. Zagonowej na obrzeżach Jastrzębiej Góry. To malownicze miejsce z bliskością lasów i terenów zielonych, stwarzające idealne warunki dla osób poszukujących drugiego domu w harmonii z naturą i nowoczesnym designem.

OPIS INWESTYCJI:

Osiedle Marea Sea House zapewnia wyjątkowy komfort mieszkania, oferując dwukondygnacyjne, eleganckie domy z antresolą. Położone w spokojnej okolicy, jednocześnie z łatwym dostępem do morza i centrum miasta. W otoczeniu znajdują się przedszkole, szkoła, place zabaw oraz urokliwe tereny rekreacyjne, a także sklepy, restauracje, poczta i bankomaty. Doskonała lokalizacja umożliwia korzystanie z infrastruktury oraz łatwe przemieszczanie się do innych nadmorskich miejscowości.

Marea Sea House to kompleks domów zrealizowany z najwyższej jakości materiałów, z elewacją wykonaną z ręcznie formowanych płytek ceglanych oraz desek shou sugi ban, co nadaje mu nowoczesny i luksusowy charakter. Domy posiadają dwupoziomową strukturę z antresolą, gwarantującą optymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortowe warunki mieszkalne. Duże przeszklenia wprowadzają naturalne światło do wnętrza i oferują piękny widok na otoczenie.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41770

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
534646 Dom 3 59 m² 670 000 PLN Zobacz ofertę
995468 Dom 3 61 m² 670 000 PLN Zobacz ofertę
625363 Dom 3 56 m² 670 000 PLN Zobacz ofertę
541995 Dom 3 60 m² 670 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.