luxury-real-estate-warsaw

Best Luxury Real Estate Brokerage in Poland 2022 dla Partners International – Wywiad z jury konkursu.

Rolls-Royce, Bentley, Dior, The London Broker, Sotheby’s, Kensington, Hola Design, Marriott Warsaw, Sheraton Sopot, Sofitel Grand Sopot, hotele Dr Irena Eris, a teraz też…Partners International!

Z dumą informujemy, że jako pierwsze biuro nieruchomości w Polsce zdobyliśmy tytuł Best Luxury Real Estate Brokerage in Poland 2022 przyznawany przez komitet Luxury Lifestyle Awards w Nowym Jorku.

Jest to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, wyróżniająca najlepsze luksusowe towary i marki. Zapytaliśmy kapitułę tegorocznego konkursu, co zadecydowało o zwycięstwie Partners International w tej ważnej kategorii!

 

Jaka misja przyświeca konkursowi Luxury Lifestyle Awards w Nowym Jorku?

Celem tych wyjątkowych nagród jest uznanie całego spektrum doskonałości w poszczególnych sektorach branżowych i docenienie oraz utrzymanie najwyższych standardów wśród firm na całym świecie.

luxury-real-estate-warsaw

Z jaką konkurencją się mierzyliśmy? Ile firm musieliśmy “wyprzedzić”, aby odnieść sukces w kategorii Best Luxury Real Estate Brokerage?

Spośród 25 firm zgłoszonych z branży nieruchomości w Polsce, 13 zostało zaproszonych do nominacji i brało udział w procesie selekcji. Ostatecznie wyłonionych zostało 3 finalistów w różnych kategoriach nieruchomości – Partners International jako jedyna firma z Polski została wyłącznym zwycięzcą w kategorii Best Luxury Real Estate Brokerage.

Czy możemy powiedzieć o szczególnych wartościach lub działaniach naszej firmy, które wyróżniały się na tle konkurencji?

Partners International zostało docenione za wyjątkowe portfolio ofert, najwyższą jakość obsługi popartą referencjami oraz spektakularne transakcje. Nasz zespół był pod wrażeniem dbałości o potrzeby i zadowolenie klientów oraz inicjatyw, które podejmujecie w odpowiedzi na potrzeby rynku i zmagania, takie jak pandemia COVID 19 czy wojna na Ukrainie. Doceniliśmy również zaangażowanie Partners International w  wydarzenia networkingowe i charytatywne, mające pozytywny wpływ na społeczność firmy.

 

Co dla jury jest najtrudniejsze w wyborze zwycięzców w poszczególnych kategoriach?

Pracując w segmencie luksusowym wiemy, że głównymi czynnikami decydującymi o wyborze danej marki, produktu czy usługi są atrybuty niematerialne, takie jak wizerunek, historia, reputacja. Atrybuty te są trudne do oceny i porównania. Naszą misją jest identyfikacja firm, które zapewniają najlepsze doświadczenia klientów i stanowią faktyczną różnicę w swojej branży, dlatego musimy wziąć pod uwagę dużą różnorodność czynników i powiedzieć światu o najbardziej zasłużonych firmach.

Jesteśmy rozbudowanym, już prawie pięćdziesięcioosobowym zespołem ekspertów, gotowych sprostać każdemu wyzwaniu. Czy to właśnie wartości firmy i zaangażowanie w relacje z Klientami sprawiają, że nasze usługi są oceniane jako wyjątkowe?

Tak, między innymi. Partners International zaimponowało jury nie tylko portfelem nieruchomości (który jest niezaprzeczalnie świetny), ale także wartościami firmy i indywidualnym, profesjonalnym podejściem do każdego klienta oraz wyzwań z nim związanych.

 

Jak Lifestyle Luxury Awards wpływa na wartość marki?

Luxury Lifestyle Awards to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych nagród na świecie, dająca gwarancję najwyższej jakości oraz reprezentująca pionierską doskonałość i innowacyjność. Loga Zwycięzców Luxury Lifestyle Awards są rozpoznawane na całym świecie i potwierdzają wyjątkowy charakter firmy w oczach globalnej społeczności profesjonalistów i konsumentów. Wśród laureatów Luxury Lifestyle Awards znajdują się zarówno międzynarodowe marki luksusowe, jak i niewielkie firmy lokalne, a wszystkie one wyróżniają się dążeniem do perfekcji i chęcią dostarczania najwyższej jakości towarów i usług wymagającym klientom o wysokim profilu.

 

Serdecznie dziękujemy za rozmowę oraz docenienie Partners International na tle międzynarodowym. Cieszymy się osiągniętym sukcesem, ale nie spoczniemy na laurach, a dla naszych klientów już szykujemy nowe, fantastyczne usługi oraz oferty.

 

Z Kate Chartenkovą oraz Vyonne Hohls
rozmawiała Agata Pacak

Sprawdź oferty luksusowych nieruchomości

Adam Dubiella

Od początku swojej kariery związany ze sprzedażą oraz obsługą klienta premium. Zawsze stawia na najwyższą jakość obsługi, profesjonalizm oraz dobre relacje. Swoje doświadczenie oraz umiejętności zdobywał w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej oraz rynku nieruchomości

Bądź na bieżąco

Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.