Joanna Czapska, Managing Director Partners International ze statuetką Top Woman in Real Estate!

Trwa sezon nagród dla Partners International. Joanna Czapska, Managing Director naszej agencji opuściła wielką galę „Top Woman in Real Estate” z najważniejszym dla nas wyróżnieniem w kategorii „Residential Sales”. Zobacz relację z tego wydarzenia!

Joanna została doceniona za pełne zaangażowanie w prowadzenie firmy Partners International – najdłużej działającej na rynku agencji nieruchomości premium, a także za wyznaczanie nowych trendów w branży. Zwrócono również uwagę na intensywny rozwój stale podnoszącego swoje kompetencje zespołu, doskonałe opinie Klientów, wysoki poziom obsługi i kształtowanie dobrych praktyk, czyli kierowanie się zasadą gry fair play.

Joanna Czapska była jedną z pięciu kobiet nominowanych w kategorii „Residential Sales”. W wyróżnionym gronie znalazły się również Panie: Łucja Rosiak (Tacit Development Polska), Yana Shylka (Hamilton May), Dorota Jarodzka-Śródka (Archicom) i Renata Tarachulska (Hamilton May). – Pragnę w tym miejscu serdecznie podziękować kapitule konkursu za to piękne wyróżnienie. Chcę również pogratulować wszystkim Paniom nominowanym do tegorocznej edycji plebiscytu Top Woman in Real Estate. Sytuacja kobiet na rynku nieruchomości nie należy do idealnych, co jeszcze mocniej podkreśla istotę inicjatyw takich jak ta, które po prostu warto wspierać – mówi Joanna Czapska, Managing Director Partners International.

– Nie wystarczy robić ambitne projekty. Trzeba też o ich mówić i nagradzać ich twórców, aby byli inspiracją dla innych. Kobiety na rynku nieruchomości zawsze miały trochę pod górkę. Rzadziej mówią o swoich osiągnięciach, chociaż robią świetne rzeczy. Chcemy to zmienić. W drugiej edycji Konkursu stoją za nami murem największe firmy z branży. Wierzymy, że z ich pomocą możemy dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców” – mówi Krystyna Swojak, organizator Konkursu Top Woman in Real Estate.

Top Women in Real Estate to wielkie wydarzenie w branży nieruchomości, którego głównym celem jest inspirowanie i wzajemne wspieranie kobiet w tej zdominowanej przez mężczyzn branży. W organizację konkursu aktywnie zaangażowali się liderzy rynku czy przedstawiciele kluczowych organizacji branżowych, m.in.: Ladies First, WIREP czy OSWBZ. Pomysłowi przyświeca szereg inicjatyw, wśród nich są m.in. spotkania inspiracyjne Real Estate Talks, a także wielka gala finałowa, która odbyła się 24 maja w warszawskim Hotelu Mariott, z której zbiórka pieniężna zostanie przekazana na cele charytatywne i społeczne. W tym roku była to licytacja na rzecz Fundacji „Po drugie”, która buduje pierwszy w Polsce dom dla nieletnich matek i ich dzieci. Więcej o fundacji do przeczytania na jej stronie: www.podrugie.pl

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.