Lider nieruchomości Otodom

Lider Nieruchomości Otodom

Wyróżnienie ‘Lider Nieruchomości Otodom” to gwarancja, że biuro odznacza się profesjonalizmem, wysokim standardem usług, a także uczciwością. Nagrody rozdano już po raz trzeci, tym razem w formule online, dzięki czemu publiczność gali była bardziej liczna niż zwykle.

Lider Nieruchomości Otodom

Konkurs do którego zgłaszały się biura z całej Polski, składał się z trzech etapów: wywiadu internetowego sprawdzającego m. in. liczbę ofert, transakcji oraz pracowników, badania jakościowego ogłoszeń wystawianych przez firmę (w tym ich aktualności)  oraz etapu wykorzystania “tajemniczego klienta” w którym ankieterzy wcielali się w rolę zainteresowanego usługami i testowali biuro. Do trzeciego etapu zakwalifikowano 48 biur (po 3 z każdego województwa), które osiągnęły najlepsze wyniki w pierwszym i drugim etapie oraz biura ogólnopolskie. Dla każdego biura przeprowadzono trzykrotny audyt, co pozwoliło sprawdzić, jak wygląda codzienna obsługa klienta. Badanie, na zlecenie Otodom, zrealizowała niezależna agencja badawcza IQS.

Co sprawia, że nagroda “Lider Nieruchomości Otodom” jest tak wyjątkowa?

Joanna: Największą wartością konkursu jest potwierdzenie wysokiego standardu obsługi klienta w etapie “mystery shopper”. To etap do którego przygotowania w naszej agencji zaczynają się już na etapie rekrutacji do zespołu, by poprzez dalszą dobrą współpracę, stały mentoring i szkolenie talentów przekładać się na późniejsze sukcesy. Nagroda Lider Nieruchomości to dla nas duże wyróżnienie oraz zwieńczenie i docenienie wieloletniej pracy całego zespołu.

Daniel: Lista laureatów wyłoniona w drodze wieloetapowego badania rzetelnie odzwierciedla standardy danej firmy i jest cenną wskazówką dla osób, które poszukują najlepszego biura lub pośrednika nieruchomości, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Lider Nieruchomości Otodom

Czym Partners International wyróżnia się spośród innych Agencji?

Joanna:  “Make a customer not a sale”. Zanim to podejście stało się modne, stosowałam je w praktyce. Prawdziwa wartość pośrednictwa to dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z klientem, który w oparciu o nie podejmuje kluczowe decyzje jak np.sprzedaż majątku rodzinnego, kupno wymarzonego domu czy inwestycja

Daniel: To prawda. Czas agentów – sprzedawców mija, z powodzeniem zastąpią ich kiedyś boty. Skuteczność jest miarą jakości relacji, jej pielęgnowania i odpowiedzialności agenta. Z ludźmi, którzy dzielą te wartości jest nam po drodze. Wszystko na koniec dnia i tak weryfikuje rynek – a skoro źródłem 60% klientów agencji są polecenia, to nasza filozofia działa.

Zdobyliście tytuł najlepszego biura nieruchomości w województwie mazowieckim. Warszawa to wasza strefa komfortu?

Joanna: Ugruntowana pozycja lidera od lat daje ten komfort, co nie oznacza, że nie mamy już nic do zrobienia. Kolejne duże wyzwania dla Partners International są konsekwencją wzrostu Warszawy. To rozwój oferty o nowe atrakcyjne rynki zagraniczne, ale i krajowe – powiększanie zespołu, profesjonalizacja usług sprzedaży i marketingu.

najlepsze biuro nieruchomości

Jak oceniacie debiut Partners International w Trójmieście?

Daniel: W kwietniowym debiucie, w szczycie pandemii, za marką Partners International stanęli czołowi agenci w Trójmieście. Logika podpowiadała przeczekać, ale dane zespołowi słowo, to dla mnie świętość – nie wycofaliśmy się. Największa lekcja z covidu to nie bać się działać, wyjść ze swojej strefy komfortu.

Joanna: Trójmiasto to moje miejsce na ziemi, kocham tu być. Stabilnie rozwijający się oddział, i fantastyczni ludzie którzy tworzą go ze mną  daje wystarczająco dużo powodów by wracać tu jak najczęściej.. Po 7 miesiącach działania portfolio agencji ma piękne walory. Samo Trójmiasto w nie obfituje. Cieszy mnie każdy kolejny sukces.

Jakie macie plany po otrzymaniu tak prestiżowej nagrody?

Joanna: Czujemy, że to nasz czas, ale nie zwalniamy tempa i choć wiele osiągnęliśmy, zawsze możemy więcej!

Daniel: Trójmiasto wciąż jest dla nas priorytetem. Wciąż powiększamy tam zespół i prowadzimy rekrutację na stanowiska doradców i wsparcia sprzedaży. Pragniemy stać się istotnym podmiotem na rynku nieruchomości premium w oparciu o filozofię firmy i spójność wartości, z zawsze otwartym zaproszeniem do dialogu i poszanowaniem dla istniejących silnych brandów konkurencji.

Lider Nieruchomości Otodom

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.