Cypr

 • Powierzchnia 49 - 49
 • Piętra 14
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia II/2027
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 534 000 - 1 534 000 EUR

31 307 - 31 307 EUR / m²

Cypr

330 Riverside Crescent

330 Riverside Crescent to elitarne osiedle mieszkaniowe o strategicznej lokalizacji w popularnej dzielnicy Meydan.
Przewidywana data ukończenia inwestycji to czerwiec 2027 roku.

Luksusowa kolekcja nieruchomości w nowo uruchomionym budynku obejmuje indywidualnie zaprojektowane apartamenty z 1, 1,5 i 2 sypialniami. Na każdym poziomie znajdzie się 15 jednostek, a elitarne rezydencje zapewnią niezrównane widoki na czystą lagunę i urzekające iluminacje miasta.

Kompleks 330 Riverside Crescent oferuje styl życia nad wodą z dostępem do luksusowych udogodnień, takich jak:
– Otwarte ogrody tarasowe
– Najnowocześniejszy basen bez krawędzi
– Sky Garden na 18. i 43. piętrze
– Domek klubowy
– Pokój artystyczny i muzyczny
– Ogród sensoryczny
– Bezpośredni dostęp do laguny

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37754

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
819677 Apartament 2 14 49 m² 351 988 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.