Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 111 - 164
 • Piętra 1
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

395 000 - 870 000 EUR

3 559 - 5 305 EUR / m²

Cypr, Pafos

Ava Residences

AVA Residences…. Budynek mieszkalny znajduje się w dzielnicy Pafos, w pobliżu Grobowców Królów.

Czteropiętrowy budynek oferuje sześć apartamentów z dwiema sypialniami na dwóch pierwszych piętrach. Na trzecim piętrze znajdują się dwa apartamenty z dwiema sypialniami.

Na czwartym piętrze znajduje się penthouse z trzema sypialniami i prywatnym dostępem do ogrodu na dachu, który obejmuje miejsce do grillowania i siedzenia oraz jacuzzi na świeżym powietrzu.

Dla wszystkich mieszkańców dostępne są komórki lokatorskie i strzeżony parking. Wspólny basen z dużym miejscem do opalania zapewnia prywatność i jest otoczony kwiatami i krzewami.

Budynek został zaprojektowany tak, aby zapewnić widoki i prywatność, a dzięki unikalnemu projektowi wyróżnia się na tle okolicznych budynków.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 36491

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
787745 Apartament 3 1 112 m² 395 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.