Cypr, Ayia Napa

 • Powierzchnia 273 - 273
 • Pokoje 6
 • Data zakończenia IV/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

3 350 000 - 3 350 000 EUR

12 285 - 12 285 EUR / m²

Cypr, Ayia Napa

Semera Villa

Ville te oferują wyjątkową lokalizację w kurorcie Ayia Napa, z widokiem na charakterystyczny park rzeźb i kojący szum morza. Wnętrza nasycone naturalnymi materiałami i jasnymi kolorami łączą się z surową teksturą kamienia, tworząc harmonijne połączenie z dzikim otoczeniem Morza Śródziemnego.

Nasze ekskluzywne willi, rozłożone na trzech poziomach, oferują niezakłócony widok na morze, otoczone przestronnymi ogrodami krajobrazowymi. Przestrzeń dzienna z kuchnią, częścią relaksacyjną na świeżym powietrzu i basenem bez krawędzi tworzy jasną i przyjazną atmosferę, spełniającą najwyższe standardy.

Specyfikacja obejmuje:
– Podłogi z marmuru trawertynowego
– Ściany z kamienia naturalnego
– System klimatyzacji VRV i izolację termiczną
– Telewizję, telefon, dostęp do Internetu we wszystkich pokojach oraz systemy bezpieczeństwa
– W pełni automatyczny system oświetlenia, klimatyzacji, żaluzji, bram, nagłośnienia i kamer
– Basen bez krawędzi z patio z drewnianym tarasem i prysznicem
– Wysokiej jakości system aluminiowy w oknach z podwójnymi szybami

Projekt willi z pięcioma sypialniami skupia się na zasadzie mniej znaczy więcej, oferując bogactwo przestrzeni i autentyczną złożoność dzięki starannie dobranym materiałom.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 41725

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
368715 Dom 6 273 m² 3 350 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.