Cypr

 • Powierzchnia 93 - 93
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

303 000 - 303 000 EUR

3 247 - 3 247 EUR / m²

Cypr

Akamantis

Leptos Estates z dumą prezentuje swoją najnowszą ofertę pięknego życia na spokojnym wybrzeżu Polis Chrysochous na Cyprze. Ten ekskluzywny kompleks, który ma być najbardziej luksusową nadmorską rezydencją wypoczynkową w okolicy, sąsiaduje ze wspaniałym półwyspem Akamas i lasem Pafos, oszałamiającym regionem, który oferuje mnóstwo przyjemności na świeżym powietrzu, niesamowite atrakcje wodne i krystalicznie czyste plaże. Akamantis jest szczególnie popularny wśród tych, których przyciąga dziewicza przyroda Cypru. Znajduje się rzut kamieniem od plaży i w odległości krótkiego spaceru od planowanego pola golfowego Marion.

Te wysokiej jakości nieruchomości nad morzem w Pafos obejmują apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami, luksusowe penthouse’y oraz wille z dwiema i trzema sypialniami i prywatnymi basenami. Inwestycja położona jest w pięknym otoczeniu przyrody, w tym drzew cytrusowych i gajów oliwnych. Inwestycja ta szczyci się ogrodami krajobrazowymi, wspólnym basenem w stylu laguny, domem klubowym i dużym parkingiem dla mieszkańców i gości. Nieruchomości te znajdują się w pobliżu sklepów, restauracji oraz miejsc rekreacyjnych i rozrywkowych. Doskonała okazja inwestycyjna, odpowiednia na pobyt stały, dom wakacyjny i kupno pod wynajem.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40709

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
553602 Dom 3 93 m² 303 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.