Cypr

 • Powierzchnia 406 - 406
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia II/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 275 000 - 1 275 000 EUR

3 141 - 3 141 EUR / m²

Cypr

Wyjątkowe Wille w Pafos

Te wille to wyjątkowa inwestycja położona w doskonałej lokalizacji w popularnej dzielnicy Konia w Pafos. Projekt ten został starannie opracowany, aby zaspokoić potrzeby wymagających klientów poszukujących luksusowych willi z najwyższej półki, które oferują rozległe przestrzenie zewnętrzne, najwyższą prywatność i zapierające dech w piersiach widoki.
Projekt ten obejmuje 8 zupełnie nowych willi, zapewniających malownicze otoczenie i pozwalających mieszkańcom cieszyć się niezakłóconymi i oszałamiającymi widokami na morze i całe miasto Pafos. Projekt podkreśla zharmonizowanie wnętrza z ogrodem, umożliwiając mieszkańcom pełne korzystanie ze śródziemnomorskiego klimatu i piękna otoczenia. Inwestycja ta zapewni każdemu mieszkańcowi bezpieczeństwo i prywatność w swoim własnym domu.
Opis willi:
– System fotowoltaiczny o mocy 10,1 KW
– Żaluzje zewnętrzne w sypialniach
– Elektryczne zasłony we wszystkich pokojach
– Brama elektryczna i ładowarka elektryczna dla samochodów oraz prywatny parking z dwoma miejscami 
– System bezpieczeństwa z alarmem i kamerami
– Ogrzewanie podłogowe
– System VRV do chłodzenia
– Wysokie sufity
– Przestronny salon, jadalnia i kuchnia.
– Kuchnia na świeżym powietrzu i miejsce do grillowania
– Pralnia, schowek i pomieszczenie gospodarcze
– Kategoria efektywności A

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39818

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
275051 Dom 5 406 m² 1 275 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.