Hiszpania

 • Powierzchnia 87 - 87
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

188 000 - 188 000 EUR

2 161 - 2 161 EUR / m²

Hiszpania

Apartamenty de Pulpi 7

Mar de Pulpí znajduje się w San Juan de los Terreros, Almería. Kilka minut od
Águilas i zaledwie godzinę drogi od lotniska Almería i Corvera. Przed kompleksem mieszkalnym znajdują się plaże La Entrevista i Los Nardos. Obszar ten charakteryzuje się spokojnym, naturalnym środowiskiem, w którym można spacerować, uprawiać sport i cieszyć się śródziemnomorskim klimatem, który wyróżnia ten region. Miłośnicy sportu będą mogli cieszyć się szeroką gamą sportów, w tym dwoma pola golfowe, plażę oddaloną o zaledwie kilka metrów i górskie szlaki piesze.

Mar de Pulpí – Linara znajduje się nad brzegiem morza. Jego wspólne obszary obejmują trzy baseny, 2 dla dorosłych, jeden z nich podgrzewany i dwa dla dzieci z atrakcjami wodnymi, a także podgrzewane jacuzzi z naturalnym trawnikiem. Wewnętrzne ścieżki są wyłożone rodzimą roślinnością, a na terenie
strumień, który wpada do małego jeziora..

Linara składa się z różnych dwupiętrowych budynków, w których znajdują się mieszkania z 2 i 3 sypialniami z 1 lub 2 łazienkami. Na parterze znajduje się prywatny ogród z dużym, zadaszonym tarasem, podczas gdy pierwsze piętro
ma duży taras i wspaniałe prywatne solarium z widokami na okolicę.

TM Grupo Inmobiliario zapewnia możliwość przekształcenia nowego domu w coś wyjątkowego, dzięki katalogowi personalizacji, pozwalającemu wyrazić swój styl w każdym zakątku domu. Ponadto możesz zacząć cieszyć się swoim domem od pierwszego dnia wyposażając go w meble z kolekcji Aktual, Aktual wood lub
Lgance.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40808

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
575825 Apartament 3 87 m² 188 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.