Hiszpania

 • Powierzchnia 264 - 264
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 074 000 - 2 215 000 EUR

7 857 - 8 391 EUR / m²

Hiszpania

Las Villas del Tenis

Sąsiadujące z Centrum Tenisowym i otoczone wspaniałym polem golfowym Dave Thomas, Las Villas del Tenis przypadnie do gustu tym, którzy wymagają najlepszych z najlepszych. Te ekskluzywne rezydencje zostały zaprojektowane przez Virgilio Gutiérreza Herrerosa i Eustaquio Martíneza, których wille Abama Bellevue zostały niedawno uznane przez Stowarzyszenie Architektów Teneryfy za „Najlepsze nowo wybudowane domy” dekady.

Każda willa ma 2 lub 3 sypialnie i istnieje wiele różnych układów do wyboru, niektóre z dwoma piętrami, a niektóre z jednym pietrem.

Powierzchnia wewnętrzna mieści się w przedziale 124-182 mkw., na działkach o powierzchni 434-766 mkw. Pięknie zaprojektowane ogrody są pięknym uzupełnieniem odkrytych basenów i basenów, z których można podziwiać wspaniałe panoramiczne widoki na Atlantyk i resztę kurortu.

Najlepsze marki i luksusowe udogodnienia to tylko niektóre z najbardziej atrakcyjnych aspektów tych willi. Są w pełni umeblowane, łącznie z meblami ogrodowymi, a wbudowane szafy i wszystkie pokoje typu suite oferują najwyższą prywatność i wygodę dla Twojej rodziny i gości. Każdy dom oferuje również kryty lub podziemny parking.

Właściciele Las Villas del Tenis automatycznie stają się członkami Abama Prestige Owners’ Club, a nasza umowa o zarządzanie nieruchomościami gwarantuje, że Twój dom pozostanie tak nieskazitelny, jak w dniu, w którym przyjechałeś po raz pierwszy. Przyjdź i ciesz się luksusem spędzania czasu w domu, który możesz nazwać prawdziwą wizytówką.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 34056

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
211559 Dom 4 264 m² 2 074 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.