Gdynia, Orłowo, Króla Jana III

 • Data zakończenia I/2015
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdynia, Orłowo, Króla Jana III

Apartamenty Króla Jana

Apartamenty Króla Jana zostały sytuowane w zacisznej i willowej zabudowie Orłowa- jednej z najbardziej atrakcyjnych architektonicznie i krajobrazowo części Trójmiasta. Inwestycja obejmuje cztery ekskluzywne budynki o jedynie trzykondygnacyjnej zabudowie. W kompleksie znajduje 15 ekskluzywnych apartamentów, z charakterystycznymi dużymi przeszkleniami. Nowoczesne budynki harmonijnie wkomponowują się w okoliczny krajobraz.
Apartamenty w Orłowie powstały w jednej z najbardziej prestiżowych i dogodnych do komfortowego życia lokalizacji – 200 metrów od plaży, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Kępa Redłowska, a jednocześnie w samym centrum Trójmiasta.
Inwestycja została zaprojektowana tak, aby w pełni zaspokajać potrzeby mieszkańców. Znajduje się tutaj fitness z salą klubową, bilardem oraz saunami. Bezpieczeństwo i poczucie prestiżu podnoszą całodobowa portiernia i monitoring. Pomimo niskiej zabudowy, komunikację wewnątrz budynków (także z podziemnymi halami garażowymi) zapewniają cichobieżne windy.

Lokalizacja

Orłowo

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Zamieszkiwana przez ponad 7 tysięcy mieszkańców jest zadbaną i bezpieczną miejscowością, o atrakcyjnym położeniu nad samym morzem. Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim kameralne, niskie, przedwojenne, jak i powojenne - budynki willowe.

Nr oferty: 16624

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.