Cypr

 • Powierzchnia 98 - 98
 • Piętra 2
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

380 000 - 380 000 EUR

3 878 - 3 878 EUR / m²

Cypr

Apartamenty Twins

Odkryj luksusowe życie w nowych apartamentach w sercu Pafos na Cyprze, gdzie elegancja spotyka się z komfortem. Położone w urokliwej okolicy, blisko starego miasta i zaledwie trzy minuty od plaż Kato Pafos, te apartamenty zapewniają niezrównane doświadczenie luksusu.

Oba budynki mieszkalne, z łącznie 25 apartamentami, są zbudowane z myślą o zrównoważonym rozwoju. Energooszczędne okna od podłogi do sufitu doskonale oświetlają wnętrza. Zaawansowany system VRV zapewnia chłodzenie przez cały rok, a luksusowe ogrzewanie podłogowe dodaje uroku chłodniejszym zimowym wieczorom.
Każdy apartament wyróżnia się niestandardowym projektem kuchni, łączącym funkcjonalność z elegancją.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40988

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
688636 Apartament 3 2 98 m² 380 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.