Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 109 - 182
 • Pokoje 3 - 4
 • Data zakończenia IV/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

360 000 - 706 000 EUR

3 303 - 3 880 EUR / m²

Cypr, Pafos

Green Residences

Green Residences to ogrodzone osiedle nowoczesnych domów, składające się z 34 wolnostojących willi i 26 domów w zabudowie bliźniaczej położonych wokół zielonego parku. Inwestycja położona jest na prestiżowym przedmieściu Pafos, Konia, które słynie ze wspaniałych zachodów słońca.

Konia ma również ciekawą i bogatą historię, która w połączeniu z nowoczesnymi udogodnieniami sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. W centrum wioski znajduje się duży kościół, tawerny lub restauracje serwujące dania kuchni cypryjskiej przyrządzane ze świeżych i lokalnych produktów rolnych. Obszar ten znajduje się zaledwie 3 km lub 5 minut jazdy samochodem od centrum miasta Pafos i największej międzynarodowej szkoły w regionie, co czyni go idealną lokalizacją dla rodzin. W miasteczku znajduje się wiele dobrze utrzymanych parków i place zabaw dla dzieci.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42851

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
106611 Dom 4 186 m² 706 000 EUR Zobacz ofertę
424263 Dom 3 125 m² 360 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.