Andalusia, Málaga, Estepona

 • Powierzchnia 113 - 147
 • Piętra 1
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia IV/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

259 000 - 750 000 EUR

2 293 - 5 103 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Estepona

Apartamenty w Esteponie

Apartamenty na sprzedaż, 3 sypialnie, Estepona.

Ekskluzywna nowa inwestycja obejmująca 70 rezydencji oferujących mieszkania z 1, 2 i 3 sypialniami oraz penthouse’y z prywatnym solarium i jacuzzi. Wszystkie nieruchomości posiadają miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Ta nowoczesna prywatna inwestycja posiada również ekskluzywne udogodnienia, takie jak: spektakularny basen, sala fitness, strefa relaksu, ogrody, strefa relaksu i jogi. Oprócz bliskości plaży, mieszkańcy mają do dyspozycji w pobliżu szeroką gamę usług: restauracje, apteki, supermarkety, tereny sportowe, sklepy, pola golfowe i nie tylko. Przestronność tarasów, udogodnienia i zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne będą znakiem rozpoznawczym tego osiedla.

Rozpoczęcie budowy planowane jest na październik 2023. Budowa będzie zakończona pod koniec 2025 roku.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37646

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
997039 Apartament 3 1 113 m² 259 500 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.