Cypr

 • Powierzchnia 124 - 134
 • Piętra 1 - 2
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 100 000 - 1 300 000 EUR

8 871 - 9 702 EUR / m²

Cypr

Apartamenty w Pafos

Witamy w luksusowym apartamentowcu z trzema wspaniałymi mieszkaniami, oferującym idealne połączenie komfortu, stylu i wyrafinowania. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego apartamentu na wakacje czy na stałe nasze są idealnym wyborem.  Kompleks ten składa się z trzech przestronnych apartamentów z trzema sypialniami,  każdy został wykonany z dbałością o szczegóły i jest w pełni umeblowany dla Twojej wygody. Dodatkowo, każdy apartament obejmuje przydzielony parking i miejsce do przechowywania na parterze. Nasz kompleks jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych, zapewniając łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Zaledwie 1 km spacerem od kompleksu znajduje się piękna i dziewicza plaża. Apartamenty te znajdują się w spokojnym i cichym otoczeniu, w którym można się zrelaksować i odprężyć. Niezależnie od tego, czy szukasz domu wakacyjnego, czy stałego miejsca zamieszkania, ta inwestycja zapewnia idealne połączenie luksusu, komfortu i wygody, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto szuka wszystkiego, co najlepsze.

Nr oferty: 39899

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.