Hiszpania

 • Powierzchnia 71 - 85
 • Piętra 2
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia II/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

246 000 - 345 000 EUR

3 465 - 4 059 EUR / m²

Hiszpania

Apartamenty w Rocio del Mar

Te fantastyczne nowo wybudowane apartamenty znajdują się w uprzywilejowanej części Punta Prima: obok chronionego obszaru przyrody Lo Ferris, zaledwie 300 metrów od plaży Cala Piteras i zaledwie 5 minut od Torrevieja. Inwestycja będzie obejmować łącznie 36 apartamentów z 2 i 3 sypialniami z 2 łazienkami i niezwykłymi widokami na morze z większości z nich. Części wspólne będą zlokalizowane na dachu, idealnym miejscu do podziwiania najlepszych wschodów i zachodów słońca dzięki widokom 360º. Co obejmują części wspólne? Basen bez krawędzi z 3 łóżkami wodnymi, jacuzzi i strefę relaksu.

Każdy apartament będzie miał podziemne miejsce parkingowe i komórkę lokatorską. Wszystkie mieszkania będą miały taras lub prywatny ogród, w przypadku parteru, w którym można zbudować prywatny basen. Jedną z najważniejszych cech osiedla jest jego doskonała orientacja, ponieważ będzie można wybierać między mieszkaniami od strony północno-wschodniej lub południowo-zachodniej.
Finał inwestycji przewidywany jest na czerwiec 2024 r.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 37724

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
890411 Apartament 3 2 71 m² 246 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.