Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 103 - 127
 • Piętra 3
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

370 000 - 480 000 EUR

3 593 - 3 780 EUR / m²

Cypr, Pafos

Apartamenty w sercu Pafos

Apartamentowiec ten to nowoczesny i przytulny kompleks dogodnie położony w sercu Pafos. Unikalny i szyty na miarę projekt, charakteryzujący się wysokiej jakości materiałami, który będzie składał się z ośmiu apartamentów, po dwa na każdym piętrze, na czterech piętrach. Apartamenty składają się z przestronnych pokoi, z których roztacza się widok na miasto zlokalizowane w bogatej dzielnicy mieszkalnej znanej z komfortu i wygody. Położony obok publicznego parku miejskiego Pafos Park, kompleks jest również położony w niedalekiej odległości od wysokeij jakości szkół, szpitali, sklepów, restauracjii barów znajdujących się na starym mieście. Dla mieszkańców kochających morze, słynne plaże Pafos znajdują się zaledwie 10 minut od hotelu, a międzynarodowe lotnisko Pafos znajduje się zaledwie 15 minut jazdy samochodem.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39944

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
877024 Apartament 2 3 103 m² 400 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.