Cypr

 • Powierzchnia 164 - 164
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

950 000 - 950 000 EUR

5 793 - 5 793 EUR / m²

Cypr

Luksusowe apartamenty i wille z widokiem na morze

Projekt składa się z 35 willi  i trzech luksusowych apartamentowców o wysokiej estetyce architektonicznej z najlepszym wyborem materiałów.
Położony w pięknej, spokojnej okolicy, na wzniesieniu nad poziomem morza, pośród śródziemnomorskiej roślinności, z całodobową recepcją, eklektycznymi restauracjami, prywatną siłownią i zapleczem fitness, najwyższej klasy ochroną i szeroką gamą wysokiej jakości udogodnień.

Inwestycja ta znajduje się nad brzegiem morza obok najczystszych krystalicznych wód plaży Venus,z niezakłóconym niczym widokiem na niekończący się horyzont. Położenie to nie zmienia jednak faktu, że jest to obiekt zlokalizowany w sercu miasta, w pobliżu szkół, sklepów, restauracji i wszelkich udogodnień niezbędnych do codziennego funkcjonowania w pięknym mieście Pafos.

Wille: 
Każda willa posiada wspaniały basen, duże, otwarte przestrzenie, wysokie sufity oraz w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnię z najlepszym wyborem materiałów i sprzętu.
Pokoje są zaprojektowane i umeblowane z niezwykłą dbałością o szczegóły i styl, wyposażone we wszelkie elementy, oraz posiadające zróżnicowany wybór opcji.
Najbardziej luksusowe wille obejmują salę kinową, pokój rozrywki i gier, prywatne sale gimnastyczne, jacuzzi i wszelkie inne udogodnienia, których możesz potrzebować.

Apartamenty:
Apartamenty z jedną, dwiema i trzema sypialniami o wysokim standardzie wykończenia, położone w prestiżowej lokalizacji nad brzegiem morza z niezakłóconym widokiem. Wnętrza zaprojektowane są tak, aby zmaksymalizować oświetlenie przestrzeni dla każdej rezydencji, a każdy z apartamentów umeblowany jest tak, aby dawać poczucie luksusu, utrzymując jednocześnie nowoczesny minimalizm.

Na terenie całego obiektu dostępne są usługi concierge, oraz cały zakres udogodnień dla mieszkańców, aby miejsce to było wyjątkowe pod każdym względem.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 38081

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
920494 Dom 4 164 m² 950 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.