Cypr

 • Powierzchnia 237 - 237
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

963 000 - 963 000 EUR

4 069 - 4 069 EUR / m²

Cypr

Belvedere Villas

Witamy w tej niezwykłej nadmorskiej inwestycji położonej w urokliwym mieście Pafos. Ten ekskluzywny projekt obejmuje siedemnaście doskonałych działek, z których każda oferuje możliwość stworzenia niestandardowej willi dostosowanej do Twojej unikalnej wizji.

Zanurz się w inspirującym pięknie Morza Śródziemnego i malowniczej okolicy na wzgórzu, delektując się zapierającymi dech w piersiach panoramicznymi widokami, jakie mają do zaoferowania te nieruchomości w Pafos. Zaprojektowane dla osób poszukujących spokojnego i tętniącego życiem śródziemnomorskiego stylu życia, te wspaniałe nieruchomości zapewniają idealne połączenie spokoju i wygody, a wszystkie lokalne udogodnienia i usługi znajdują się zaledwie kilka minut drogi.

Wille Belvedere są starannie wykonane zgodnie z najwyższymi specyfikacjami, płynnie łącząc tradycyjną architekturę ze współczesnymi funkcjami. Starannie wyselekcjonowaliśmy społeczność, która emanuje godnym pozazdroszczenia i zrelaksowanym śródziemnomorskim stylem życia, zapraszając do rozkoszowania się komfortem i prywatnością własnej nieruchomości na Cyprze. Położone pośród bujnych ogrodów, możesz wzbogacić swoje doświadczenie o prywatny basen, tworząc oazę spokoju i luksusu.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40727

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
674964 Dom 4 237 m² 963 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.