Cypr, Pafos

 • Powierzchnia 103 - 185
 • Piętra 3
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

370 000 - 595 000 EUR

3 593 - 3 217 EUR / m²

Cypr, Pafos

Berry Apartments

Przedstawiamy Berry Residences, luksusowy projekt apartamentów butikowych zlokalizowany w popularnej dzielnicy Universal w Pafos. Ta nowo zaprojektowana inwestycja oferuje łącznie pięć apartamentów z basenem i prywatnym parkingiem. Zapewnia idealne warunki do wygodnego życia w mieście, zaspokajając potrzeby zarówno lokalnych profesjonalistów, jak i tych, którzy chcą się przenieść. Wśród pięciu apartamentów, ekskluzywny apartament typu penthouse z 3 sypialniami jest ostatnią dostępną nieruchomością. Zaprojektowany z dbałością o szczegóły, oferuje przestronny i przemyślany układ, uzupełniony wysokiej jakości wykończeniami. Penthouse oferuje dedykowane strefy relaksu oraz dodatkowy luksus w postaci prywatnego tarasu z ogrodem i przestrzenią zewnętrzną. Z tego miejsca najemcy mogą podziwiać panoramiczne widoki na morze i góry, tworząc spokojną i zapierającą dech w piersiach atmosferę.
Niektóre z wyróżnionych funkcji:
– Włoskie podłogi we wszystkich pomieszczeniach
– Podłogi laminowane w sypialniach
– Kategoria efektywności energetycznej A, w tym aluminium termiczne.
– System ciśnienia wody
– Kuchnia w zabudowie z Corianu
– Wbudowane szafy
– Ogrzewanie podłogowe z Hydro Box
– Ukryty system VRV do chłodzenia
– Łazienki z kabiną prysznicową – Toalety naścienne
– Elektryczne bramy samochodowe oraz ładowarka samochodowa dla każdej jednostki
– System alarmowy w każdej jednostce i domofon z kamerą przy wejściu
– Ogrodzony projekt ze wspólnym basenem i zadaszonym parkingiem

Budowa rozpocznie się w lutym 2023 r. z terminem zakończenia do końca czerwca 2024 r.

Nr oferty: 38267

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.