Cypr

 • Powierzchnia 231 - 231
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 852 000 - 1 852 000 EUR

8 028 - 8 028 EUR / m²

Cypr

Coral Sea View Villas

Te najnowocześniejsze nadmorskie wille, uhonorowane nagrodą „Best Interior Design Show Home 2019”, charakteryzują się wyjątkową kompozycją designu i kreatywności, wyróżniającą się płynnymi przejściami między przestrzeniami, a także przejrzystością, prostotą i bogatą paletą materiałów. Te 63 wolnostojące wille nad brzegiem morza znajdują się w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Pafos, większość z prywatnymi basenami i wszystkie w odległości spaceru od Morza Śródziemnego.

Ta ekskluzywna, ogrodzona inwestycja oferuje mieszkańcom ogrody krajobrazowe, patia oraz najnowocześniejszą siłownię i saunę.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40742

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
919110 Dom 5 231 m² 1 852 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.