Hiszpania

 • Powierzchnia 74 - 184
 • Data zakończenia IV/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

371 000 - 1 100 000 EUR

5 014 - 5 979 EUR / m²

Hiszpania

Delfin Natura

Mamy przyjemność i zaszczyt przedstawić Garden Building, drugi etap projektu Delfin Natura, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów.
Jest to drugi budynek, który standardem i stylem dodaje tej inwestycji jeszcze większej klasy.
Garden Building składa się z 24 apartamentów z 1, 2 i 3 sypialniami.
W pierwszym etapie, w bardzo krótkim czasie sprzedało się aż 82 apartamenty.

Powierzchnie apartamentów zaczynają się od 80m2 z dodatkową powierzchnią tarasów, oraz garażem i pomieszczeniem gospodarczym zawierającym się w cenie.
Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zagwarantować maksymalnie duże i jasne przestrzenie, charakteryzujące się wysoką jakością wykończenia.

Delfin Natura znajduje się na działce o powierzchni 30.318m2 w najlepszej lokalizacji Playa del Albir.

Cały obszar inwestycji, apartamenty i przestrzenie wspólne będą chronione oraz monitorowane, będą także posiadały system kontroli dostępu dając potencjalnemu kupującemu gwarancję bezpieczeństwa i spokoju.
Wokół budynków i na różnych poziomach przestrzeni wspólnych znajdą się ozdobne fontanny oraz baseny. Dodatkowo, będzie tam także podgrzewany, kryty basen.

Apartamenty Delfin Natura to świetna lokata kapitału ze względu na to iż obiekt posiada licencję turystyczną, oraz będzie prowadzony przez jednego operatora co w perspektywie lat daje przyszłemu inwestorowi gwarancję zwrotu kapitału.

BENIDORM: 6 KM
ALICANTE: 49 KM
VALENCIA: 140 KM

Nr oferty: 29310

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.