podlaskie, Nieznany Bór, Hajnówka

 • Powierzchnia 38 - 38
 • Piętra 1
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia II/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

280 050 - 280 050 PLN

7 465 - 7 465 PLN / m²

podlaskie, Nieznany Bór, Hajnówka

Enklawa Białowieska

Enklawa Białowieska jest jedynym takim Parkiem Wakacyjnym w Polsce otoczonym puszczą. Zamknięta przez naturalne otoczenie pozostaje otwarta dla wszystkich. Dzika, a jednocześnie przyjazna, rodzinna i wakacyjna przyroda. Tutaj spełniają się marzenia. Enklawa zapewni relaks, odpoczynek, ciszę, kontakt z przyrodą, aktywność sportową i rozrywkę na najwyższym poziomie. Z infrastruktury korzystać będzie także lokalna społeczność prezentując swoje pasje – od kulinarnych, rękodzielniczych, aż po artystyczne. Inwestorom Enklawa przyniesie zysk.

Enklawa Białowieska nawiązuje do czasów, w których powstała – XX-lecia międzywojennego okresu największego rozkwitu Hajnówki. Architektura budynków oraz ich wykończenie odwołuje się do prostoty, minimalizmu i nostalgii modernizmu, doskonale komponując się z okazałymi, wiekowymi dębami. Elementy dekoracyjne wykorzystują detale z architektury podlaskiej.

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostaną zmodernizowane i rozbudowane. Dzięki dużym oknom, tarasom, balkonom otaczająca budynki, puszcza będzie dostępna na wyciągnięcie ręki. Park sensoryczny zapewni relaks i wypoczynek.

Trzy z istniejących budynków osiedla oficerskiego zostaną zmodernizowane i rozbudowane. Łącznie będzie 61 mieszkań w metrażu od 26 m2 do 78 m2. „Kora Dębu“, „Liść Grabu“ oraz ” Igła Sosny” będą zlokalizowane w rezydencyjnej części osiedla. Budynki są tak zaplanowane, że każde mieszkanie ma zapierający dech w piersiach widok na otaczającą puszczę i Park Sensoryczny. Wszystkie mieszkania mają duże, panoramiczne okna, taras lub balkon, a te na parterze własny ogródek. Wszystkie domy będą miały windy.

W południowej części Enklawy Białowieskiej zostanie wybudowany staw widokowo-rekreacyjny z możliwością kąpieli, złożony z kilku stref: płytkiej dla dzieci, dla umiejących pływać, regeneracyjnej i ozdobnej – porośniętej roślinnością. Ze stawu będzie można korzystać przez cały rok – latem pływać, a zimą „morsować” lub jeździć na łyżwach.

Głównym celem ogrodu zmysłów, położonego w centrum Enklawy, będzie stworzenie miejsc do wypoczynku, edukacji i terapii, poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. Kompozycja parku opiera się na układzie alejek spacerowych wykonanych z nawierzchni mineralnych, które łączą poszczególne wejścia oraz elementy programowe. Na terenie parku wydzielono kilka obszarów, każdy z nich pobudzi inne zmysły.

Nr oferty: 7132

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.