Śródmieście, Powiśle, Zajęcza

 • Powierzchnia 40 - 79
 • Piętra 1 - 4
 • Pokoje 2 - 3
 • Data zakończenia II/2021
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Apartamentowce

916 000 - 1 909 089 PLN

22 900 - 24 090 PLN / m²

Śródmieście, Powiśle, Zajęcza

Moderna Powiśle

MODERNA POWIŚLE I CHCE SIĘ TU ŻYĆ.

Inwestycja Moderna Powiśle to nowe miejsce na mapie Warszawy zlokalizowane w najmodniejszej części Śródmieścia, na granicy pomiędzy strefą oszałamiającej współczesnej architektury, skupionej przy Wybrzeżu Kościuszkowskim, a obszarem zwartej, miejskiej zabudowy, utkanej z wąskich ulic i proporcjonalnych budynków.

O INWESTYCJI W KILKU SŁOWACH:

Neomernistyczny projekt rewitalizacji kamienicy przy ul. Zajęczej autorstwa pracowni architektonicznej Wolski Architekci to połączenie historii i nowoczesnością. Lekka, ultranowoczesna struktura, przesiąknięta światłem i powietrzem, zespala się z mocną sylwetką kamienicy, która w międzywojniu była symbolem wkraczającej na Powiśle nowoczesności.

Dwie różne opowieści o modernizmie, oddzielone cezurą wieku, łączymy w jedną, poruszającą całość. Część zrewitalizowaną pokrywają szlachetne tynki, część współczesna przyciąga słoneczne promienie świetlistymi, rozległymi płaszczyznami szkła. Obie mieszczą funkcjonalne, luksusowe apartamenty.

6 nadziemnych i 2 podziemne kondygnacje
Apartamenty:
49 apartamentów jednopoziomowych o powierzchni od 27 m2 do 124 m2
2 apartamenty dwupoziomowe o powierzchni 126 m2 oraz 172 m2

Lokale użytkowe:
4 lokale o powierzchni od 37,5 m2 do 215 m2

Hala garażowa:
44 miejsca dla samochodów
40 komórek lokatorskich
miejsca dla rowerów

INFORMACJE DODATKOWE:

Przede wszystkim dbałość o detale. Moderna Powiśle to funkcjonalność, komfort życia – nie tylko ze względu na lokalizację, ale i wykorzystane technologie i materiały, w tym okna z podwyższoną izolacją akustyczną i termiczną, klimatyzacja (w większości apartamentów).
Do większości apartamentów przynależy miejsce postojowe dodatkowo płatne – 89.000 zł oraz komórka lokatorska (6.500 zł za m2). 

LOKALIZACJA

Wystarczy jedno spotkanie z Powiślem, by zbudować z nim swoją własną, unikalną relację. I żeby wracać – po więcej. To jedno z tych szczęśliwych, magnetycznych miejsc, gdzie świadoma własnej wartości miejska przestrzeń obdarowuje ludzi energią, wolnością, poczuciem przynależności i bezpieczeństwa.

200 metrów od stacji metra Centrum Nauki Kopernik, Warszawskiej Syrenki, Mostu Świętokrzyskiego i Bulwarów nad Wisłą. W tej niesamowitej przestrzeni powstaje pełen światła neomodernistyczny budynek z nowoczesnymi przeszklonymi apartamentami.

W LICZBACH:
Stacja metra 170 m | 2 min
Bulwary nad Wisłą 280 m | 4 min
Warszawska Syrenka 350 m | 5 min
Centrum Nauki Kopernik 350 m | 5 min

Lokalizacja

Powiśle

Granice Powiśla wyznaczają Wisła od wschodu, skarpa wiślana od zachodu oraz mosty Śląsko-Dąbrowski i wiadukt linii średnicowej. Powiśle często określa się obszarem poniżej Skarpy, a więc zalicza się do tego terenu również Solec, który administracyjnie nie jest częścią tego rejonu. Powiśle od początku nosiło miano dzielnicy przemysłowej, natomiast wraz z rozwojem miasta i urbanizacją tych terenów, zaczęto inwestować w tym rejonie w luksusowe kamienice.

Nr oferty: 9514

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Dominika Liwia Majchrzak

Senior Real Estate Advisor & Lawyer | Team Leader

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.