Cypr

 • Powierzchnia 268 - 492
 • Pokoje 5 - 7
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 650 000 - 2 800 000 EUR

6 157 - 5 692 EUR / m²

Cypr

Pearl Villas

Jest to prestiżowy i wielokrotnie nagradzany kompleks luksusowych willi położony w spokojnym i dziewiczym regionie Sea Caves w Pafos. Znajduje się w niewielkiej odległości od Parku Narodowego Akamas i jest otoczony drzewami oliwnymi i naturalnym pięknem. Dzięki zapierającym dech w piersiach widokom na Morze Śródziemne, kompleks ten znajduje się w jednej z najbardziej malowniczych części Pafos. Osiedle znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od uroczego portu rybackiego St George i jego wspaniałej zatoczki plażowej. Znajduje się również zaledwie 5 minut jazdy od słynnej plaży Corel Bay, a także od barów, restauracji i sklepów w małym miasteczku. Podobnie jak perły są wysoko cenione ze względu na ich piękno i rzadkość, ta inwestycja, z bliskością znanych zabytków i zapierającymi dech w piersiach widokami, jest naprawdę perłą Morza Śródziemnego.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39929

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
698245 Dom 5 268 m² 1 650 000 EUR Zobacz ofertę
657990 Dom 7 492 m² 2 800 000 EUR Zobacz ofertę
520701 Dom 6 414 m² 2 800 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.