Cypr

 • Powierzchnia 180 - 180
 • Data zakończenia I/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

505 000 - 578 000 EUR

2 806 - 3 212 EUR / m²

Cypr

Chloraka Sea View

Chloraka Sea View to luksusowa inwestycja składająca się z zaledwie 5 unikalnie zaprojektowanych willi, położonych w dolnej części wioski Chloraka,
Eleganckie, przestronne, trzypiętrowe wille z ogrodami na dachu na dużych działkach to idealna okazja inwestycyjna. Dzięki nowej przystani w Pafos oddalonej od inwestycji o zaledwie 1 km, wzrost kapitału tych willi jest gwarantowany.

Chloraka Sea View jest leży w otoczeniu wyjątkowej, bujnej roślinności, zaledwie 6 minut spacerem od plaży plaży i w odległości krótkiego spaceru od lokalnych udogodnień.

Wioska Chloraka położona jest na zachód od Pafos, trzy kilometry od miasta. Jest ona uważana za jeden z najbardziej poszukiwanych obszarów zarówno do życia, jak i na wynajem krótkoterminowy.

Nr oferty: 38114

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.