Cypr

 • Powierzchnia 231 - 231
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

944 000 - 944 000 EUR

4 082 - 4 082 EUR / m²

Cypr

Iasonas Villas

Ville te ucieleśniają najlepsze śródziemnomorskie życie nad morzem w Pafos na Cyprze. Ta nowoczesna inwestycja, wykończona zgodnie z najwyższymi specyfikacjami, znajduje się w pobliżu znanego na całym świecie pięciogwiazdkowego hotelu i kurortu Coral Beach.

Niektóre z tych nadmorskich nieruchomości posiadają własne prywatne baseny i znajdują się w pobliżu popularnych piaszczystych plaż Coral Bay. Zaprojektowane z myślą o wypoczynku na świeżym powietrzu, wszystkie wille posiadają duże i przestronne tarasy oferujące spektakularne widoki na Morze Śródziemne i nie tylko. Sam obszar jest jedną z najlepszych lokalizacji nieruchomości na Cyprze, położoną blisko morza. Ta nieruchomość w Pafos jest jedną z niewielu inwestycji na obszarze niezrównanym pod względem naturalnego piękna. W odległości krótkiego spaceru znajduje się turystyczna dzielnica Peyia, rozwijające się przedmieście Pafos liczące, oferujące wiele lokali rozrywkowych i handlowych.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40751

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
846576 Dom 5 231 m² 944 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.