Cypr

 • Powierzchnia 133 - 133
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

625 000 - 625 000 EUR

4 700 - 4 700 EUR / m²

Cypr

Kamaras Villas

Leptos Estates stworzył jedną z najbardziej ekskluzywnych inwestycji na Cyprze i we wschodniej części Morza Śródziemnego. Projekt ten charakteryzuje się delikatnymi kamiennymi łukami i doskonałą lokalizacją z zapierającymi dech w piersiach widokami na okolicę i wybrzeże Pafos. Inwestycja ta otrzymała prestiżowe międzynarodowe nagrody w dziedzinie nieruchomości i szczyci się tym, że jest czymś więcej niż tylko ekskluzywnym osiedlem willi.

Kamares to społeczność, w której życie towarzyskie toczy się wokół wydarzeń klubu Kamares. Ten luksusowy projekt willi oferuje najwyższą prywatność i styl, na których opiera się reputacja Cypru w zakresie wysokich standardów. Ten stylowy i modny ośrodek willowy nadal przyciąga elitarnych klientów.

Projekt ten łączy w sobie lokalizację, wypoczynek, luksus z prywatnością i elegancją – czynniki, które miały ogromne znaczenie przy projektowaniu i budowie tych nieruchomości w Pafos. Leptos Estates starannie wybrał jedną z najlepszych lokalizacji na Cyprze, aby wprowadzić na wyspy ekskluzywne i luksusowe bungalowy szyte na miarę, domy dwupoziomowe i dwupiętrowe.

Nieruchomości te oferują najbardziej wymagającym nabywcom na Cyprze możliwość zainwestowania w wyjątkowe nieruchomości na Cyprze, gdzie oryginalna architektura i konstrukcja nie mają sobie równych, a sprytne planowanie wnętrz i elementy zewnętrzne harmonijnie wtapiają się w ich naturalne środowisko. Wykorzystanie kamienia, drewna i łuków jest typowe dla krajobrazu, podczas gdy baseny, grille, tarasy słoneczne, a nawet prywatne korty tenisowe dodają luksusu śródziemnomorskiemu stylowi życia na świeżym powietrzu.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40754

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
274425 Dom 4 133 m² 625 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.