Grecja, Kreta

 • Powierzchnia 240 - 302
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

2 147 200 - 2 812 700 EUR

8 947 - 9 314 EUR / m²

Grecja, Kreta

Landscape Villas

Landscape Villas jest jednym z kompleksów rezydencyjnych położonych na wzgórzu Elounda, w historycznym krajobrazie Krety.

Przyciągająca wzrok architektura obejmuje naturalną krzywiznę zbocza wzgórza i zapewnia panoramiczny widok na zatokę Mirabella.

Landscape Villas zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejsze wzornictwo oraz innowacje technologiczne i środowiskowe, łącząc luksusowe życie ze zrównoważonym stylem życia XXI wieku.

Wszystko to w połączeniu z wysoko rozwiniętą infrastrukturą Krety, doskonałymi międzynarodowymi połączeniami transportowymi, nietkniętym środowiskiem naturalnym i jednym z najbardziej umiarkowanych klimatów w Europie.

Ta limitowana kolekcja piętnastu dwupoziomowych willi z 2 i 3 sypialniami, to przestronne współczesne domy zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i prywatności mieszkańców. Każda z tych samodzielnych i markowych rezydencji ma ogród krajobrazowy, duży taras i basen. Zapewniony jest również prywatny parking z punktem ładowania pojazdów elektrycznych.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42572

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
614556 Dom 4 296 m² 2 779 700 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.