Hiszpania

 • Powierzchnia 161 m²
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia III/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Hiszpania

Villa Las Chapas

Ta całkowicie odnowiona willa znajduje się około 600 m. od jednej z najlepszych plaż w Marbelli oraz w odległości krótkiego spaceru od sklepów, restauracji i pozostałych udogodnień. Dodatkowym atutem nieruchomości jest bliska bliskość od centrum Marbelli (około 10 minut) oraz międzynarodowego lotniska w Maladze (tylko 30 min drogi).

Willa ma powierzchnie 161m2.  Do dyspozycji mieszkańców są 4 sypialnie i 3 łazienki, oraz taras o powierzchni 64m2.  Nieruchomość położona jest na działce o wielkości 500m2.

Nieruchomość składa się z jasnego i przestronnego salonu oraz otwartej kuchni, posiadających bezpośrednie wyjście na taras. Na parterze domu umiejscowiona została sypialnia główna z łazienką oraz 2 dodatkowe sypialnie i oddzielna łazienka. Na górnym poziomie, z wejściem z zewnątrz domu, znajduje się czwarta sypialnia z łazienką, mały schowek i duży taras z pięknym widokiem na morze.

Przynależący do nieruchomości ogród został staranie zaprojektowany. Mieści się tam nowy basen o powierzchni 32m2, bujna roślinność, nowe oświetlenie, białe ozdobne kamienie oraz duży podjazd na 3 samochody (dodatkowo istnieje możliwość wybudowania carportu na 1 samochód). Dom wyposażony został w ogrzewanie podłogowe, klimatyzację ciepło/zimno oraz nowoczesny system ogrzewania Aerothermia.

*Uwaga: dom jest nieumeblowany.

Nr oferty: 30798

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.