Cypr

 • Powierzchnia 213 - 213
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia III/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

650 000 - 650 000 EUR

3 052 - 3 052 EUR / m²

Cypr

Parkside Willas

Wybór domu w Parkside pozwoli ci w pełni wykorzystać wszystko, co ma do zaoferowania Konia, Pafos i cały Cypr. Ta nowa inwestycja zajmuje wyjątkową lokalizację w Konia i obejmuje tylko dziesięć ekskluzywnych willi o różnych rozmiarach, aby zaspokoić różne potrzeby i życzenia. Już na pierwszy rzut oka można rozpoznać współczesny design oraz wysokiej klasy specyfikacje konstrukcyjne i wykończeniowe, ale wystarczy spojrzeć nieco niżej, a zmysły wychwycą kluczowe cechy podwyższonej lokalizacji: Duże werandy zapewniają panoramiczny widok na Paphostown i Morze Śródziemne.
Czas dojazdu samochodem do poszczególnych lokalizacji:
Paphostown: 5 minut
Inter SchoolofPaphos: 5 minut
Najbliższa plaża: 10 minut
Lotnisko Intern AirportofPaphos: 15 minut Limassol:45 minut

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40349

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
292500 Dom 4 213 m² 650 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.