Cypr

 • Powierzchnia 205 - 277
 • Pokoje 4 - 5
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

970 000 - 1 200 000 EUR

4 732 - 4 333 EUR / m²

Cypr

Hillcrest Villas

Te prywatne wille oferują wyjątkowe połączenie luksusu i natury. Lokalizacja w wiosce Trimitusa zapewnia spokojną i cichą atmosferę, a jednocześnie znajduje się blisko centrum miasta i niezbędnych udogodnień. Wille zostały zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać wspaniałe widoki i naturalne otoczenie dzięki dużym oknom, częściom wypoczynkowy. Układ willi jest również starannie przemyślany, z pierwszym piętrem przeznaczonym na przestrzenie mieszkalne i parking dla dwóch samochodów, podczas gdy na parterze znajdują się przestronne sypialnie. Obszary na zewnątrz są równie imponujące, z dużym basenem, grillem na świeżym powietrzu, salonem i jadalnią oraz ogrodami krajobrazowymi, zapewniając idealne miejsce do relaksu i rozrywki dla gości. Dla tych, którzy szukają najwyższej prywatności, bliskości i naturalnego sanktuarium, te wille w Pafos na Cyprze są idealnym wyborem. Oferują one poziom luksusu i komfortu, który nie ma sobie równych w okolicy i z pewnością przekroczy oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Nr oferty: 39923

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.