Cypr

 • Powierzchnia 145 - 364
 • Piętra 1
 • Pokoje 3 - 5
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

419 000 - 1 830 000 EUR

2 890 - 5 022 EUR / m²

Cypr

Przestronne rezydenjce w Aphrodite Hills

Dogodnie położony, Dionysus Greens
jest jednym z najlepszych projektów w Aphrodite Hills Resort. Ze względu na doskonałą lokalizację i najnowocześniejsze funkcje
i wykończenia, inwestycja ta oferuje najwyższy poziom śródziemnomorskiego stylu życia. Dionysus Greens jest usytuowane w sąsiedztwie pola golfowego PGA National Cyprus Golf Course i znajduję się w odległości krótkiego spaceru od ośrodka który obejmuję akademie tenisa i piłki nożnej, pole golfowe i klub PGA National Cyprus Golf Course & Clubhouse, spa Retreat, oraz liczne restauracje i sklepy. Idealna lokalizacja dla idealnej nieruchomości. Życie na świeżym powietrzu nigdy nie było lepsze.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 39875

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
640910 Apartament 3 1 145 m² 419 000 EUR Zobacz ofertę
823572 Dom 5 364 m² 1 830 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.