Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj

 • Powierzchnia 64 - 81
 • Piętra 1
 • Pokoje 2
 • Data zakończenia I/2019
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 900 000 - 3 200 000 EUR

29 688 - 39 507 EUR / m²

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubaj

Marina

Apartament jest wynajmowany długoterminowo za 105 000 AED, a najemca odnowi umowę w sierpniu 2024 roku.

Nieruchomość znajduje się w najbardziej poszukiwanym budynku w Dubai Marina.

Apartament posiada jasną i przestronną, wyposażoną kuchnię na otwartym planie z częścią dzienną, sypialnię z łazienką i wbudowanymi szafami z podłogą wyłożoną kafelkami oraz duży balkon.

Budynek, w którym znajduje się apartament posiada własny basen z widokiem na Marinę, długi basen, kort do padla i wyposażoną siłownię.

Apartament znajduje się w idealnej lokalizacji dla wygodnego transportu, znajduje się kilka minut jazdy od Sheik Zayed Road, w odległości spaceru od taksówek wodnych, systemu Dubai Tram i systemu Dubai Metro.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 43304

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
694484 Apartament 1 1 84 m² 596 590 EUR Zobacz ofertę
354063 Apartament 2 1 81 m² 734 265 EUR Zobacz ofertę
419182 Apartament 2 1 64 m² 435 970 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.