Dubaj, Dubaj, Marina Gate

 • Powierzchnia 64
 • Piętro 1 / 1
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na sprzedaż

442 334 EUR

6 911 EUR / m²

Dubaj, Dubaj, Marina Gate

Apartament inwestycyjny w Dubaju

Apartament jest wynajmowany długoterminowo za 105 000 AED, a najemca odnowi umowę w sierpniu 2024 roku.

Nieruchomość znajduje się w najbardziej poszukiwanym budynku w Dubai Marina.

Apartament posiada jasną i przestronną, wyposażoną kuchnię na otwartym planie z częścią dzienną, sypialnię z łazienką i wbudowanymi szafami z podłogą wyłożoną kafelkami oraz duży balkon.

Budynek, w którym znajduje się apartament posiada własny basen z widokiem na Marinę, długi basen, kort do padla i wyposażoną siłownię.

Apartament znajduje się w idealnej lokalizacji dla wygodnego transportu, znajduje się kilka minut jazdy od Sheik Zayed Road, w odległości spaceru od taksówek wodnych, systemu Dubai Tram i systemu Dubai Metro.

Dodatkowe dane
 • Winda: Tak
Inwestycja: Marina

Marina

Apartament jest wynajmowany długoterminowo za 105 000 AED, a najemca odnowi umowę w sierpniu 2024 roku. Nieruchomość znajduje się w najbardziej poszukiwanym budynku w Dubai Marina. Apartament posiada jasną i przestronną, wyposażoną kuchnię na otwartym planie z częścią dzienną, sypialnię z łazienką i wbudowanymi szafami z podłogą wyłożoną kafelkami oraz…

Nr oferty: 419182

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.