Cypr, Limassol

 • Powierzchnia 106 - 804
 • Piętra 13
 • Pokoje 7
 • Data zakończenia III/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 069 000 - 11 655 000 EUR

10 085 - 14 497 EUR / m²

Cypr, Limassol

Marine Apartments

Jest to najnowocześniejsze nadmorskie osiedle mieszkaniowe wzdłuż wybrzeża Limassol, wykorzystujące naturalne plaże miasta, pobliskie zabytki oraz wysokiej klasy obiekty biznesowe i rekreacyjne. Główny plan projektu ucieleśnia międzynarodowe doświadczenie światowej sławy brytyjskich architektów i inżynierów Benoy i BurroHapold, i jest zaprojektowany tak, aby wszystkie apartamenty mieszkalne miały najlepszy widok na Morze Śródziemne i będą działać jako katalizator zachęcający do sąsiedztwa inwestycji o mieszanym przeznaczeniu.

Kupując nieruchomość nad brzegiem morza w Limassol, otrzymasz wszystkie wygody wyrafinowanego miejskiego życia i wysokiej klasy udogodnienia rozrywkowe na wyciągnięcie ręki. Sercem tego projektu będzie imponujące, podwyższone podium. Stojące 9 metrów nad poziomem morza, wypełnione słońcem pomieści imponującą siłownię, lobby dla mieszkańców, bistro, nadmorską restaurację serwującą innowacyjne dania kuchni współczesnej, luksusowe spa i strefy odnowy biologicznej, w tym 50-metrowy basen bez krawędzi położony pośród  ogrodów – wszystko z widokiem na panoramę miasta Limassol i turkusowe wody Morza Śródziemnego.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40631

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
128143 Apartament 4 13 222 m² 1 411 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.