Cypr, Larnaka

 • Powierzchnia 84 - 165
 • Piętra 1 - 3
 • Pokoje 3 - 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

205 000 - 270 000 EUR

2 456 - 1 642 EUR / m²

Cypr, Larnaka

Mona

Idealnie usytuowany w mieście Larnaka, Noma jest domem dla zaledwie pięciu eleganckich apartamentów, oferujących podwyższony standard luksusowego życia i komfortu mieszkaniowego.

Ta wyjątkowa inwestycja oferuje ekskluzywny wybór nowoczesnych apartamentów z dwiema i trzema sypialniami, położonych wśród bujnej zieleni, uosabiających płynne połączenie wizjonerskiej architektury i wyrafinowanej elegancji.

Położona w centralnej części Larnaki, okolica ta bez wysiłku łączy wygodę z niepowtarzalnym urokiem. Jest to jeden z dobrze skomunikowanych obszarów miasta, oferujący harmonijną równowagę między prywatnością a dostępnością. Lokalizacja Nomy zapewnia wygodny dostęp do udogodnień takich jak:

– Liczne publiczne i prywatne instytucje edukacyjne zaspokajające potrzeby akademickie.

– Wysokiej jakości placówki opieki medycznej dogodnie zlokalizowane w pobliżu.

– Bliskość siłowni dla entuzjastów fitnessu.

– Różne supermarkety i sklepy, w tym Sklavenitis i Superhome Centre, a także szereg innych sklepów umożliwiających wygodne zakupy.

– Możliwość delektowania się tętniącą życiem sceną kulinarną z licznymi lokalami gastronomicznymi do odkrycia.

– Dostęp do szerokiej gamy profesjonalnych usług w zasięgu ręki. – Korzyści z przyspieszonych tras podróży, w tym dostępu do głównej autostrady i lotniska.

– Bliskość cenionych instytucji, takich jak American University, nowy projekt Marina i „Kraina Jutra”.

Nr oferty: 42641

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.