Hiszpania

 • Powierzchnia 275 - 275
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2021
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 300 000 - 1 300 000 EUR

4 728 - 4 728 EUR / m²

Hiszpania

Moraira Benimeit

Willa na sprzedaż w Moraira, w Benimeit, położona w bardzo cichej dzielnicy mieszkalnej, 2,9 km od centrum miasta Moraira i plaży Andragó.

Oferuje piękne panoramiczne widoki na morze, przyrodę i dużo słońca (orientacja południowa). Ta piękna willa w nowoczesnym stylu znajduje się na płaskiej działce o powierzchni 945 m2 i ma całkowitą powierzchnię 275 m2 rozłożoną na 2 piętrach w następujący sposób: na głównym piętrze znajduje się hol wejściowy (gdzie znajdują się ładne designerskie schody prowadzące do piętro), 2 sypialnie (18 m2 + 15 m2), 2 łazienki (1 z łazienką), duży schowek o powierzchni 10 m2, fantastyczna otwarta kuchnia z jadalnią, salon (70 m2, bardzo jasny) i wielki ganek o powierzchni 25 m2 (ze zintegrowanym grillem), który łączy się ze wspaniałym zewnętrznym tarasem (wykończonym sztucznym drewnem), gdzie mamy prostokątny basen bez krawędzi o wymiarach 11×4,5 metra.

Na piętrze mamy 2 sypialnie, główna sypialnia o powierzchni 30 m2 z garderobą, 1 łazienką i prywatnym tarasem o powierzchni 50 m2 oraz druga sypialnia o powierzchni 15 m2 z łazienką i prywatnym tarasem o powierzchni 8 m2. Ta wspaniała nieruchomość została zbudowana w 2011 roku i jest obecnie oferowana w idealnym stanie. Wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe i klimatyzację (6 części, ciepła i zimna). Wykończenia i materiały (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz) są najwyższej jakości. Ponadto posiada garaż o powierzchni 20 m2 oraz duży zewnętrzny parking na 4 lub 5 samochodów, znajdujący się obok głównego wejścia. Ogród jest ładny i tani w utrzymaniu (automatyczny system nawadniania).

Nr oferty: 34377

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.