Hiszpania

 • Powierzchnia 255 - 255
 • Pokoje 4
 • Data zakończenia I/2021
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 100 000 - 1 100 000 EUR

4 314 - 4 314 EUR / m²

Hiszpania

Moraira Camarrocha

Nowo wybudowana willa na sprzedaż w Moraira, w Camarrocha, położona w bardzo spokojnej dzielnicy mieszkalnej, zaledwie 2,5 km od centrum miasta Moraira i morza.

Ta luksusowa willa o nowoczesnym designie cieszy się dużą ilością słońca (orientacja południowa) i pięknym widokiem na morze z górnego piętra. Znajduje się na płaskiej działce o powierzchni 810 m2 i ma powierzchnię konstrukcyjną 255 m2 rozłożoną na 2 piętrach w następujący sposób: na parterze znajduje się hol wejściowy, 2 duże sypialnie (15 m2 + 12 m2), garderoba, 2 łazienki (1 z łazienką), schowek, wspaniała otwarta kuchnia z jadalnią, salon (cała otwarta koncepcja, łącznie 55 m2) i wspaniała weranda (25 m2 + 12 m2, ze zintegrowanym grillem), która łączy się z zewnętrznym tarasem 60 m2, na którym mamy prostokątny basen bez krawędzi o wymiarach 10×4. Na piętrze mamy 2 duże sypialnie (25 m2 + 20 m2), obie z garderobą, łazienką i prywatnym tarasem (10 m2 + 6 m2).

Ta willa została zbudowana w 2021 roku i jest w idealnym stanie, podkreślając jej wykończenia i materiały oraz nienaganne wykonanie pracy. Wyposażona jest w ogrzewanie podłogowe (w urbanizacji centralne gazowe), klimatyzację (5 szt. ciepła i zimna), w 100% wyposażoną designerską kuchnię (Siemens), stolarkę zewnętrzną Technal z automatycznymi roletami, designerskie łazienki Roca, oświetlenie ledowe, wzmocnione główne drzwi wejściowe. Ponadto jest oferowana w pełni umeblowany i gotowa do odbioru. Posiada duże zewnętrzne miejsca parkingowe dla kilku pojazdów, znajdujące się obok głównego wejścia. Ogród jest bardzo ładny, z wieloma drzewami owocowymi i automatycznym systemem nawadniania (niskie koszty utrzymania).

Nr oferty: 34374

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.