Gdańsk, Brzeźno, gen. Józefa Hallera

 • Data zakończenia II/2019
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Gdańsk, Brzeźno, gen. Józefa Hallera

Nadmorski Park

Nadmorski Park – jest kameralną, niezwykle prestiżową inwestycją apartamentową, która powstała w wyjątkowej lokalizacji – w nadmorskim lasku nieopodal gdańskiego molo.
Jej projekt wykonała pracownia Maarte, a za budowę odpowiedzialna jest firma Invest Komfort.

Ekskluzywnego charakteru osiedla o willowym charakterze nadaje architektura, której cechą charakterystyczną jest rozrzeźbienie brył budynków, duże nieregularne balkony oraz – przynależne do mieszkań najwyższych kondygnacji – tarasy na dachach. Powstałe pod budynkami hale garażowe dodają wygody korzystania i życia na tym wyjątkowym osiedlu.

Na tę luksusową inwestycję składają się cztery, czterokondygnacyjnych budynki, w których powstało 66 mieszkań – w układzie od dwóch do pięciu pokoi. Całość zaprojektowano tak, że mieszkańcy mogą korzystać z uroków wewnętrznego dziedzińca, z którego znajdują się wejścia do kolejnych klatek.

Na terenie osiedla mieszkańcy mają do dyspozycji fitness z salą klubową, siłownią, a także strefą wypoczynku i saun. Jest też „strefa audiofila”, której wyposażenie w wysokiej klasy sprzęt grający, zaspokoi potrzeby każdego, dla którego brzmienie najwyższej jakości ma kluczowe znaczenie.
Na terenie osiedla jest plac zabaw oraz strefa rekreacji. Całość połączona jest założeniem wodnym, które rozpoczyna swój bieg przy fitness, kontynuuje dziedzińcem, by zakończyć go kaskadą wraz ze zbiornikiem wodnym.

Na luksus, o jaki trudno w centrum miasta, składa się wszystko to (pobliskie molo, szeroka i piaszczysta plaża, sąsiedztwo z jednym z największych gdańskich terenów rekreacyjnych – Parkiem Reagana, pełna infrastruktura komunikacyjna, handlowa, usługowa i rozrywkowa), co powoduje, że czujemy się przez okrągły rok, jak na wakacjach. Relaksacyjna atmosfera stworzona przez otaczającą zieleń ukoi najbardziej wymagające osoby.

Nr oferty: 16729

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.